21 грудня у світі відзначають День народження кросворда. Вчителі школи вирішили в цей день на своїх уроках запропонувати дітям завдання на розв'язування кросвордів, ребусів, судоку й переконатися у їхній ефективності для загального розвитку дитини.
Гавлюковська О. А. разом зі своїми вихованцями мандрує часом, тому кросворд та судоку про динозаврів стали гарним і цікавим доповненням до їхньої подорожі.
Руссу Н. І. на уроці української мови перед написанням переказу " Джерельце взимку" запропонувала дітям розгадати кросворд, щоб перевірити засвоєння учнями словникових слів. А прислів'я, що заховалося в ребусі, допомогло визначитися дітям з головною думкою тексту переказу : саме з маленького джерела велика рiка починається.
Пацар М. В. продемонструвала, як за допомогою кросворда перевірити зміст прочитаного учнями твору О. С. Пушкіна-"Євгеній Онєгін".
Петрушина С. С. вирішила підготувати кросворд для учнів п'ятого класу, ключовим словом якого була тема уроку.
P.S. Здавалося б, розгадування кросвордів-усім відома річ. І кожен учитель обов'язково у своїй діяльності використовував їх на уроках. Проте дивовижним є той факт , що на уроках вчителів Дальницької школи кросворди отримали нові назви: мотивуючий, захоплюючий, підготовчий, перевірний тощо.
І це прекрасно, адже кросворд перетворив навчання в захоплююче дійство.
Комментариев нет:
Отправить комментарий