27 лютого відбулося виїзне розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації. Приємно, що одним із пунктів плану засідання стало відвідування Дальницької школи. Лончак О.А., директор департаменту, та Балан С.Г., начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Дальницької сільської ради, здійснили обхід школи. Метою їхнього перебування була перевірка готовності школи до впровадження освітньої реформи та відповідості освітнього середовища, у якому навчаються учні 1-го класу, вимогам НУШ.
Страницы
- Главная страница
- Історія школи
- Учнівське самоврядування
- ЗНО-2022
- Дистанційне навчання
- НУШ
- Контактна інформація
- Кадровий склад
- Екстернат
- Іструктажі з БЖД
- Булінг
- Підручники
- Територія обслуговування
- Мова освітнього процесу
- Перелік додаткових освітніх послуг
- Правила прийому до Дальницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів
- Правила поведінки здобувачів освіти
- Наявність вакантних посад
- Структура та органи управління
- Мережа класів
- Статут ДАЛЬНИЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ
- Ліцензія на впровадження освітньої діяльності
- Річний звіт про діяльність закладу
- Освітні програми
четверг, 28 февраля 2019 г.
вторник, 26 февраля 2019 г.
Розпочався тиждень англійської мови
У школі розпочався тиждень англійської мови. Сьогодні вже з самого ранку Кушнір Ганна Анатоліївна нагадала про це, запросивши в гості ворожку ( у ролі ворожки була Сізова Світлана, учениця 8 класу), яка не просто роздавала передбачення, ворожила по руці, а ще й розмовляла англійською (мабуть, з-за кордону до нас завітала)!
понедельник, 25 февраля 2019 г.
Прикметники, які лікують душу
25 лютого Власова В.О. провела відкритий урок української мови в шостому класі на тему: "Узагальнення знань з теми "Прикметник" ". Цей день виявився особливим у календарі: 25 лютого 1871 року народилась народна поетеса - Леся Українка. Не випадково на уроці української мови говорили саме про неї: ця жінка знала силу слова. Вірші, які вона писала, давали їй силу боротися з важкою хворобою.
пятница, 22 февраля 2019 г.
четверг, 21 февраля 2019 г.
Турнір з волейболу
20 лютого в Дальницькій школі відбувся турнір з пляжного волейболу до Дня Героїв Небесної Сотні. Учні Великодолинської ЗОШ у запеклій боротьбі з Гунявим Данилом та Клочком Анатолієм одержали перемогу. Ну що ж , цього разу фортуна була не на боці наших хлопців. Проте виглядали юнаки справжніми героями. Бажаємо їм у майбутньому зіркових перемог!!!
понедельник, 18 февраля 2019 г.
суббота, 16 февраля 2019 г.
Урок, який змусив замислитися
Якщо хочете дізнатися про дивовижні факти з життя відомих людей, поринути в неймовірний світ людських стосунків, тоді зазирніть до світлиці вчителя зарубіжної літератури Пацар М.В., яка майстерно вміє донести до дітей зміст твору, розкрити всі його проблеми. Після її уроків виникає неймовірне бажання перечитати твір ще раз.
четверг, 14 февраля 2019 г.
Дівчата, ви справжні бійці!
12 лютого відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат Дальницької ЗОШ та загальноосвітньої школи с.Барабой. Цього разу фортуна була на боці суперників. Але засмучуватися не потрібно: будь-яка невдача робить людину сильнішою. Тому вперед, до перемоги!
Дякуємо Надвоцькій М.В., яка сприяє вихованню здорових, наполегливих, сильних духом особистостей.
Дякуємо Надвоцькій М.В., яка сприяє вихованню здорових, наполегливих, сильних духом особистостей.
вторник, 12 февраля 2019 г.
Зміцнюй імунітет!
Початок лютого цьогоріч виявився зовсім не лютим: ні снігу, ні морозу. Наче й добре, що не холодно! Але похмура волога погода теж не радує. Та ще й весняний авітаміноз, сезонні вірусні захворювання... Усі відчувають певну втому, погіршення настрою. Тому й згадали сьогодні учні п'ятого класу на уроці української мови про основні способи зміцнення імунітету.
Час і досі не загоїв рани…
Будь-яка війна – це
катастрофа для людства. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі – людським
життям. У народну пам'ять глибоко врізалася
неоголошена афганська війна, відгомін якої ми відчуваємо й досі. Вона
чорним смерчем пронеслася над просторами України, зачепила переважно прості
родини робітників і селян, які віддали своїх, часто єдиних, синів до армії, не
відаючи, через яке пекло їм доведеться пройти .
Що обрати : куріння чи здоров’я?
Тютюн – цей помірний наркотик- залишився на рідкість живучим
за рахунок людських слабкостей.
П.Хоменко
Армія курців поповнюється в основному за рахунок підлітків. Курці “зі стажем”
зізнаються в тому, що почали палити цигарки, ще навчаючись у школі. Ні для кого не секрет, що зараз широко рекламуються різні марки цигарок на величезних бігбордах, по телебаченню “попереджають” про шкідливість куріння, у фільмах показують розкутих жінок із сигаретою, які пускають легкий димок зі своїх вуст. Це стало “нормою” для нашого життя.
понедельник, 11 февраля 2019 г.
Міжнародний день жінок і дівчаток у науці
Історії відомі часи, коли жінки не могли отримувати вищу освіту, робити наукові відкриття. Упереджене ставлення до жінки в науці існувало досить довго. Мабуть, тому 11 лютого 2015 року 70-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено свято, яке мало за мету визначити повний і рівний доступ жінок і дівчат до науки, а також забезпечити гендерну рівність, розширення прав і можливостей жінок.
воскресенье, 10 февраля 2019 г.
суббота, 9 февраля 2019 г.
пятница, 8 февраля 2019 г.
среда, 6 февраля 2019 г.
Важлива інформація для батьків!
#ДеньБезпечногоІнтернету
"Життя настільки напружене, що в мене не вистачає часу на спілкування з дитиною", -часто можна почути від батьків таке нарікання. Проте ми, батьки, не задумуємось над тим, до яких наслідків може призвести нестача уваги до дитини.
"Життя настільки напружене, що в мене не вистачає часу на спілкування з дитиною", -часто можна почути від батьків таке нарікання. Проте ми, батьки, не задумуємось над тим, до яких наслідків може призвести нестача уваги до дитини.
Діти, особливо в підлітковому віці, прагнуть до того, щоб їх поважали, рахувалися з ними, з їхніми думками. І якщо вони не отримують цього, звертаються до Інтернету, де їх чекають такі страшні, але привабливі речі: секстинг, грумінг , фішинг.
У соціальних мережах знаходяться люди, які входять у довіру до дітей, знаходять для них найкращі слова з метою подальшої особистої зустрічі. Важко уявити, що може відбутися з дитиною далі.
понедельник, 4 февраля 2019 г.
До Дня безпечного Інтернету
#ДеньБезпечногоІнтернету
Напередодні Дня безпечного Інтернету вчитель інформатики Бліняєва С.П. вирішила дізнатися, як діти, вчителі, випадкові люди ставляться до цього інформаційного джерела.
Напередодні Дня безпечного Інтернету вчитель інформатики Бліняєва С.П. вирішила дізнатися, як діти, вчителі, випадкові люди ставляться до цього інформаційного джерела.
Акція "Водно-болотні угіддя. Чому я повинен піклуватися про них?"
2 лютого відзначають День водно-болотних угідь. Тому сьогодні було вирішено провести ще одну пізнавальну акцію: ознайомити учнів з основним водним об'єктом нашої місцевості -річкою Барабойкою, з метою змусити дітей замислитися про роль річок та їхніх мешканців у житті кожної людини, привернути увагу до необхідності збереження та раціонального використання водно-болотних угідь.
У ході акції дітям необхідно було за описом впізнати риб, що живуть у Барабойці, намалювати їх і прикріпити на уявний річковий ландшафт.
Лист, що вразив Україну!
Ми вже писали про позакласний захід, який провела Зубенко Н.Д. до Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Варто зазначити, що екологічні проблеми завжди хвилювали наших учнів, адже ми живемо в прекрасному приморському краю і хочемо, щоб екологічні лиха оминали нас та всю Україну.
суббота, 2 февраля 2019 г.
Вечір зустрічі випускників
"Дякуємо вам за незабутні враження, за енергію, яку подарували. Таких емоцій ми давно не переживали", -промовила заступник директора з навчально-виховної роботи м.Чорноморськ, Лілія Закревська, яка в 1979 році закінчила нашу школу. А капітан корабля, Валерій Ліпатов, не випускав з рук відеокамеру протягом усього вечора. Мабуть, боявся пропустити хоча б один цікавий момент свята, що об'єднало випускників різних років. Світились очі в тих, хто повернувся в школу через 5,10, 15,20 років , і в тих , хто закінчив її 30, 40 років тому.
Як стати музикантом
Мабуть, далеко не кожна людина мріє стати композитором. Здається, що для цього треба мати неабиякий талант. А ось Стоянов Нікіта, учень 10 класу, впевнений, що сьогодні будь-хто може створити унікальний музичний шедевр. При цьому не обов'язково вміти грати на музичних інструментах. Треба лише навчитися користуватися програмами Fruity Loop's Studio, Ableton Live, Cubase, які призначені для створення музичних композицій.
2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь
Близько півтори сотні держав
підписали конвенцію про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне
значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під
назвою Рамсарська конвенція за назвою міста заснування – Рамсар, що в Ірані).
Заходи, які проводять у
Всесвітній день водно-болотних угідь, покликані привернути увагу громадськості
до цінності водно-болотних угідь.
пятница, 1 февраля 2019 г.
Оповідання про шкільне життя
Представники старшого покоління пам'ятають часи, коли всі передплачували газети, журнали. Із нетерпінням чекали на листоношу, що їх принесе. З плином часу засоби інформації кардинально змінились. Найпопулярнішим з них став Інтернет. Тому ще з 2016 року ми ведемо шкільний блог, який став головним і улюбленим інформаційним джерелом для наших вчителів, учнів та їхніх батьків.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)