Першокласник! Який глибокий зміст має це слово! Воно означає, що в житті дитини, ( та що казати!) родини, школи починається новий етап. А цей навчальний рік співпав із впровадженням стандартів Нової української школи.
Ми помітили, що для більшості діточок початок їхнього нового життя виявився цікавим та веселим. Знаючи, наскільки успішна адаптація важлива для збереження здоров'я дитини, ми радіємо своїм дослідженням.
Якщо цікаво, пропонуємо ознайомитись з деякими методиками, які сприяли таким результатам.
Класний керівник 1 класу Бєлоусова Т.М. ретельно продумує структуру кожного уроку. Адже для першокласника час, проведений у школі, повинен проходити непомітно. Тому в арсеналі Таїси Миколаївни безліч цікавих ідей.
Так, підсумовуючи тему тижня "Підприємець", вона організувала дітям зустріч з людиною, яка займається водночас цікавою та певною мірою прибутковою справою.
Ця жінка виготовляє впродовж довгої зими іграшки, які привертають увагу своєю екологічною, здоров'язбережувальною направленістю: ляльки-здравниці, магніти, обереги. А потім реалізує їх під час літнього сезону туристам.
Вона запропонувала виготовити першокласникам незвичайну закладку для книги, що стане символом відповідального, охайного читача, який не забуває мити руки перше, ніж брати книгу. Діти повинні були попрацювати творчо, адже потім ці закладки у них мали купити .
Перед початком роботи кожен міг розповісти про свої творчі ідеї. Діти запропонували незвичайні форми майбутніх шедеврів: у вигляді руки, мила, мочалки тощо.
Цікаво було спостерігати за цим творчим процесом.
Дуже повчально, закладки супер, мій першокласника в захваті. Так тримати👍
ОтветитьУдалить